מי אנחנו?

אלי חרדאלי חרד , מעניק שירות ללקוח המציע  תכנון פיננסי, טיפול בתביעות ביטוח, איתור כספים ובדיקת התיק הביטוחי שלך – הכולל דו"ח מפורט, פגישה ללא עלות עם סוכן פנסיוני מורשה , עד בית הלקוח, שיבדוק וירכז עבורכם את כל הביטוחים, ישווה מול כל חברות הביטוח וימצא עבורכם את העסקה המשתלמת ביותר!

אלי חרד סוכן ביטוח מורשה בעל רישיון של משרד האוצר לעסוק בענף הביטוח והפנסיה , בעל תואר בכלכלה וניהול עם התמחות במימון וביטוח פנסיוני

נכון להיום השירות של אלי חרד , מלווה למעלה מ-300 משפחות ואלפי מבוטחים באופן אקטיבי.

הניסיון שצברתי מאפשר לי להביא ללקוחותי את העסקאות הטובות ביותר מול חברות הביטוח וברגע האמת את הטיפול הקצר והיעיל ביותר בניהול תביעות.

אני מאמין שעם ההתקדמות הטכנולוגית בענף הביטוח, כאשר התחרותיות והכוח משרתים את הצרכנים, הערך המוסף שלי ללקוחות הינו הכוונה מקצועית וראיה של 360 מעלות של כלל התיק הביטוחי.

אני מציע לכל לקוח תכנון ביטוחי לפי צרכיו ומצבו האישי. שירותי מציע בניית תמהיל ביטוחי מתאים עבורכם אישית אשר חוסך לכם אלפי שקלים כל שנה, וחשוב מכך – מבטיח שברגע האמת יהיה לכם את הפוליסה הנדרשת וסוכן שילווה אתכם בכל התהליך, אשר ידע להתנהל מול הגורמים השונים במימוש מלוא הזכויות.

תפקיד השירות שניתן ללקוח מ- אלי חרד, אינו למכור פוליסות, אלא לבנות יחד אתכם ובהתאם למטרות שתציבו בפני תמהיל ביטוחי שילווה אתכם שנים. אחרי שהגדרנו מהו התמהיל הביטוחי ניתן לעשות השוואה מקיפה מול כל חברות הביטוח ולבדוק את העלויות.

יש בידינו הניסיון והכלים לערוך עבורכם סדר בתיקי הביטוח – תהיו בטוחים שתחסכו זמן וכסף!

הגיע הזמן לעשות סדר בביטוחים עם אלי חרד !