לוגו אלי חרד

054-5613735

ביטוחים

הרעיון החכם העומד בבסיסו של הביטוח, גרם לכך שמדובר על מוצר פופולרי מאוד.

קשה למצוא היום אדם שאין לו לפחות ביטוח אחד אם לא יותר. לאחד יש ביטוח רכב ודירה, לשני ביטוח חיים, לאחר גם וגם, הרעיון העומד בבסיס של כולם הוא זהה – תשלום חודשי נמוך, המגן עלינו מפני מקרה העלול לקרות, אשר יחייב אותנו בהוצאה גדולה בה אנחנו לא יכולים לעמוד.

כיצד רוכשים ביטוח?

לא משנה אם מדובר על ביטוח חיים, רכב, דירה או כל ביטוח אחר, הדרך הפופולרית ביותר לרכות את הפוליסה היא פנייה אל סוכן ביטוח אשר מתמצא במסלולים ובתנאים השונים אשר מציעות חברות הביטוח השונות, כך שהוא יכול להציע לכל אדם את הביטוח המשתלם ביותר עבורו.

ביטוח הוא מוצר שמחירו משתנה עבור כל אדם, לא הרי אדם שרוצה לעשות למשל ביטוח רכב לרכב בן 10 שנים ששוויו 25,000 ₪, לאדם שרוצה לבטח את רכב היוקרה החדש שלו שעולה מעל מיליון ₪.

כמו כן, חשוב לדעת שחברות הביטוח נמצאות בתחרות מתמדת משום שבסופו של דבר המוצרים שלהם די דומים והם מתחרים על אותה הנישה, מה שניתן לנצל בשביל לקבל הנחות בתשלום החודשי והטבות נוספות אותם תוכלו להשיג בעצמכם או באמצעות סוכן הביטוח.

האם כדאי לעשות ביטוח?

בסופו של דבר ההחלטה בדבר רכישה של רוב הביטוחים היא החלטה שלכם.

מלבד אולי ביטוח חובה לרכב שכשמו כן הוא – חובה, שאר הביטוחים הם החלטה כלכלית של האדם, האם הוא מוכן לקחת סיכון שאולי יגיע למצב בו הוא יצטרך לשלם סכומי כסף גבוהים בעתיד, או לשלם מדי חודש סכומי כסף קטנים, ולישון רגוע שגם אם יקרה משהו הוא יהיה מכוסה מבחינה כספית.

וואטסאפ
יש לך שאלה?
אלי חרד מתכנן פיננסי
שלום,
אשמח לשוחח בוואטסאפ
Call Now Button