לוגו אלי חרד

054-5613735

איך לחסוך כסף על ביטוחים בצורה פשוטה ויעילה?

כ 85% מהציבור הישראלי שמשלם כסף לחברות הביטוח השונות לא יידע לענות על שתי השאלות הבאות:
1. כמה כסף אני משלם לכל חברת ביטוח בחודש?
2. מה הזכויות שלי מול חברת הביטוח במקרה של מוות מחלה או תאונה?

רוב ההורדות של חברות הביטוח בכרטיס אשראי או הוראות קבע אינן מפרטות בגין איזה מוצר אני משלם כסף וכך אנו רואים שורות על גבי שורות של חיובים כלליים גם כתוביות של ביטוח בריאות ביטוח חיים ביטוח כלל / אלמנטרי . הדבר הזה רק מקשה על הצרכנים לזהות כמה כסף הם משלמים בגין כל ביטוח ולא פעם אני נתקל באנשים משלמים בגין אותם ביטוחים אפילו לאותה חברה.

במאמר זה אני אסביר איך ניתן לקבל את השליטה על ההוצאות שלנו בחזרה.

צריך להבין שלמרות המורכבות של עולם הביטוח ישנם סך הכל 7 סוגים של ביטוחים, כאשר לכל סוג ביטוח מטרה כלכלית מסוימת. נכון להיום כל אזרח יכול להיכנס לאתר של משרד האוצר שנקרא הר ביטוח ולבדוק לאיזה חברות ביטוח הוא משלם כסף ובעבור איזה סוג של ביטוח. האינפורמציה שאנחנו מקבלים מהאתר של משרד האוצר הנה אינפורמציה חלקית בלבד ולא מספיקה בשביל ניתוח תיק אמתי ומעמיק. יחד עם זאת, ישנם מספר דברים שאמורים להדליק לנו נורה אדומה: אם אנחנו מזהים שאותו סוג של ביטוח מופיע מספר פעמים כנראה שאנחנו נמצאים במצב של כפל ביטוחי. אם אנחנו מזהים שחסר לנו סוג מסוים של ביטוחים מתוך רשימת הביטוחים אזי אנחנו נמצאים במצב של תת ביטוח וצריך להבין למה?

אז אחרי שהבנו לאן הולך הכסף ובעבור איזה סוג ביטוח אנחנו משלמים, אנחנו צריכים לקבל החלטות איזה סוג ביטוח עדיף להשאיר ואיזה סוג ביטוח לבטל, האם יש צורך להוסיף משהו והאם המחירים האלה הם הוגנים ביחס לשוק. על מנת לקבל את החלטה הטובה ביותר עבורכם עדיף להשתמש באיש מקצוע. היתרון שיש לי כסוכן ביטוח הנו הגישה הרחבה ביותר לשלל המוצרים השונים בעולם הביטוח ולחברות השונות . תפקידי כאיש מקצוע הוא לשבת אתכם ביחד ולבנות פרופיל ביטוחי בהתאם לרצונות שלכם, סטאטוס משפחתי, מצב תעסוקתי ולאחר בניית הפרופיל הביטוחי ניתן לבצע השוואת מחירים רחבה מול כל חברות הביטוח מול המצב הקיים והמצב הרצוי.
כאשר תהיה בידכם התמונה המלאה שכוללת כמה כסף יורד לכם היום, מה הזכויות שלכם מול חברות הביטוח במקרים השונים ומה מתאים עבורכם ועבור משפחתכם יגיע שלב הביצועים. כאיש מקצוע אני לוקח על עצמי את כל הבירוקרטיה הכרוכה בשינוי תמהיל ביטוחי.
למרות החוקים הרבים שחוקקו בנושא ביטול פוליסות, לרוב תהליך של ביטול פוליסות הנו תהליך קשה יותר מאשר הצטרפות לפוליסה וחברות הביטוח והמוכרנים ישתמשו בשלל תירוצים רק בשביל להשאיר אתכם בחברה. תהליך זה אשר מבוצע ע"י איש מקצוע נהפך לקל ופשוט שכן זהו תהליך יום יומי שבו אנו מתעסקים ומכירים את את הבירוקרטיה מ-א עד ת.

לסיכום כל מה שצריך לעשות כדאי לחסוך כסף עוד היום מסתכם בשני צעדים פשוטים כאשר צעד אחד מורכב מבדיקה פשוטה שכל אחד יכול לעשות בבית והשלב השני כרוך בפגישה עם איש מקצוע.

שיתוף:

מאמרים קשורים

איתור כספים בקופות גמל משרד האוצר
איתור כספים בקופות גמל משרד האוצר

כל אחד מבין שהצורך בדאגה לעתיד לא מסתכם רק בקרן הפנסיה. הפנסיה היא אמנם חיסכון חשוב מאוד לקראת החיים בגילאים המבוגרים, אבל פעמים רבות לא

תיקון 190
תיקון 190 – כל השאלות, כל התשובות

במהלך שנות העבודה ישנם אנשים אשר משקיעים זמן רב ומאמצים רבים בשביל לדאוג לכך שגם כאשר יגיעו אל גיל מבוגר ולא יוכלו יותר להמשיך לעבוד

כפל ביטוחים
כפל ביטוחים וכמה זה עולה לנו

מאמר זה יעסוק בנושא של כפל ביטוחים, מה זה אומר ואיך אפשר להימנע ממצב שבו אנו כצרכנים משלמים על ביטוחים כפולים ומיותרים. אם כך קיימות

וואטסאפ
יש לך שאלה?
אלי חרד מתכנן פיננסי
שלום,
אשמח לשוחח בוואטסאפ
Call Now Button