לוגו אלי חרד

054-5613735

העברה בין דורית: מה כוללת התוכנית וענייני המיסוי

לא סתם אנשים נוהגים להגיד "המשפחה מעל הכול". בעוד שהנכסים והכסף שלנו הם משהו שיום אחד אצלנו ויום לאחר מכן יכולים להיות שייכים למישהו אחר, המשפחה היא הדבר היחיד שנשאר איתנו לנצח.

כאשר אדם מקים עסק בעשר אצבעותיו הוא משקיע בו את כל כוחותיו, ולעיתים, הוא מתקשה לדמיין מצב שהעסק שלו כבר לא יהיה בשליטתו, אף שמדובר על מעבר לשליטה של בן משפחה.

אמנם, מטבע הדברים – אנשים לא נשארים לנצח צעירים ויש צורך להעביר בצורה מסודרת את הנכסים והעסק לידי הצאצאים.

תכנית העברה בין דורית מתמקדת בקונפליקטים ובכל ההיבטים הקיימים כתוצאה מהעברה של עסק משפחתי לידי הדורות הבאים, בכדי שהכול ילך על הצד הטוב ביותר.

מה כוללת התוכנית של העברה בין דורית?

תכנית בין דורית משלבת ייעוץ של מתכנן פיננסי במגוון תחומים רלוונטיים אשר יכולים להשליך על הצלחתו ועתידו של העסק, ועל מצבה הכלכלי של המשפחה ושל הצאצאים.

בין היתר נבחנים אספקטים משפטיים, ענייני מיסוי ועוד נושאים רבים בהם מלווים את המשפחה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומם.

מטרתה של התוכנית היא שמירה על קו ההצלחה של העסק גם בזמנים מורכבים כמו מעבר מדור לדור, תוך שמירה על הקו הייחודי של העסק ומבלי לפגוע במרקם היחסים המשפחתי.

אילו עוד אספקטים נבחנים במהלך התוכנית של העברה בין דורית?

במהלך התוכנית ייבדקו אספקטים נוספים רבים אשר יכולים להשליך בצורה ישירה על הצלחתו של העסק בעתיד, תוך מתן דגש על העברה נכונה ויעילה של נכסי המשפחה, כמו למשל ענייני מיסוי שונים אשר להם יכולה להיות לא פעם משמעות כספית גדולה, שיכולה להיחסך כאשר מבצעים תכנון נכון ויעיל של העברת הנכסים.

בנוסף, התוכנית לא עוסקת רק בנושאים הקשורים בעסק, אלא גם בניהול ושיפור של ההון האישי והמשפחתי, ובקרה ופיקוח על ההשקעות השונות והנכסים הקיימים במשפחה.

למה כדאי להשתתף בתוכנית של העברה בין דורית?

השתתפות בתוכנית של העברה בין דורית לא נועדה רק לדאוג לרוגע לראש המשפחה, אלא להוות עזר משמעותי אשר יאפשר העברה נכונה של הנכסים והעסק המשפחתי מדור לדור בצורה הטובה והיעילה ביותר.

מדובר לא פעם על משהו שיכול להשפיע על הדורות הבאים בצורה משמעותית מאוד, ויכול לתת להם נקודת פתיחה טובה הרבה יותר מאשר היו מקבלים ללא התוכנית.

כמו כן, העברה בין דורית יכולה לסייע לא פעם גם בניהול ההחלטות בהווה כאשר המומחים עוברים על ההשקעות השונות, ונותנים את העצות המקצועית שלהם לגבי ההשקעות שלכם.

שיתוף:

מאמרים קשורים

איתור כספים אבודים פנסיה
איתור כספים אבודים פנסיה

במהלך השנים אנשים חוסכים כספים בכל מיני אפיקים כולל חיסכון לפנסיה ויש צורך לבצע איתור כספים אבודים פנסיה. כספי הפנסיה אשר נחסכים במהלך עשרות שנים

וואטסאפ
יש לך שאלה?
אלי חרד מתכנן פיננסי
שלום,
אשמח לשוחח בוואטסאפ
Call Now Button