לוגו אלי חרד

072-3974306

ביטוח נסיעות לחו"ל – טסים בקרוב? קראו את הטיפים שלנו

לפני כל יציאה לחו"ל יש לבדוק האם ברשותנו ביטוח נסיעות לחו"ל ומה הוא מכסה. 

הרעיון של ביטוח נסיעות לחו"ל הנו להגן עלינו מפני הוצאות בלתי צפויות כתוצאה ממקרים רפואיים או אבדן של כבודה, איתור וחילוץ והרחבות נוספות.

כשאנו שוהים בחו"ל זה לא סוד שבתור תייר במידה ונצטרך להשתמש ברפואה המקומית ההוצאות יגיעו לאלפי דולרים, אפילו למקרים הפשוטים ביותר כמו הזמנת אמבולנס ובדיקה בחדר מיון ולכן לפני כל נסיעה יש לוודא שאנו מחזיקים בביטוח נסיעות לחו"ל.

ישנם מספר רב של של חברות ביטוח אשר משווקות ביטוח נסיעות לחו"ל כאשר הכיסויים והמחירים משתנים מחברה לחברה.

ריכזנו עבורכם כמה טיפים לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל:

• ביטוח נסיעות לחו"ל יש לרכוש מיד עם רכישת כרטיסי הטיסה וזאת מכיוון שלרוב הביטוחים יש סעיף אשר מבטח אותנו מפני ביטול נסיעה עקב מקרה רפואי של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה וכך למעשה אנחנו מבטחים את עלות הטיול מפני הסיכונים הללו. צריך לזכור שאם החלטנו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל אין שום צורך לחכות לדקה ה 90 ולעשות את הביטוח רגע לפני עליית המטוס שכן המחיר הוא זהה.
• הצהרת בריאות – למרות שחלק מן המשווקים מדלגים על השלב של הצהרת בריאות בכל ביטוח נסיעות לחו"ל יש הצהרת בריאות קצרה שיש למלא אותה בצורה מלאה ונכונה – אי מילוי נכון של הצהרת בריאות יגרום לבעיות ואי תשלום תביעות מצד חברות הביטוח.
• אם אתם מתכוונים לעסוק בספורט אתגרי ספורט ימי או סקי יש להצהיר על כך ולוודא שהפוליסה שלכם מכסה את הפעילויות הללו.
• אם אתם מתכוונים להשכיר רכב, תדעו שבחלק מן הפוליסות ניתן לבטח ביטול השתתפות עצמית על רכב שכור וזה זול יותר מאשר ביטול השתתפות עצמית במעמד השכרת הרכב.
• השתתפות עצמית – תבדקו האם הביטוח דורש השתתפות עצמית במקרה ביטוח ומה הגובה.

אנו עובדים עם חברת פספורטקארד בנושא ביטוח נסיעות לחו"ל אשר נבחרה מספר שנים ברציפות ע"י לשכת סוכני הביטוח לביטוח הנסיעות לחו"ל הטוב ביותר.

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מאמרים קשורים

כמה פנסיה אקבל בגיל 67
כמה פנסיה אקבל בגיל 67

פנסיה, אותו מושג המעסיק מאוד אנשים לרוב באמצע החיים משום שהוא מושג אשר מתייחס למה יקרה לכל אחד ביום שהוא יפרוש מהעבודה מבחינה כלכלית, ומאילו

איתור כספים בקופות גמל משרד האוצר
איתור כספים בקופות גמל משרד האוצר

כל אחד מבין שהצורך בדאגה לעתיד לא מסתכם רק בקרן הפנסיה. הפנסיה היא אמנם חיסכון חשוב מאוד לקראת החיים בגילאים המבוגרים, אבל פעמים רבות לא

איתור כספי פנסיה משרד האוצר
איתור כספי פנסיה משרד האוצר

כספי הפנסיה הם לא דבר שכדאי לזלזל בו. גם אם אתם עדיין צעירים ויש לכם הרבה כוח לעבוד, ולא מעט שנים עד לגיל היציאה לפנסיה,

וואטסאפ
יש לך שאלה?
אלי חרד מתכנן פיננסי
שלום,
אשמח לשוחח בוואטסאפ
Call Now Button