לוגו אלי חרד

054-5613735

ניהול עושר משפחתי: מה מתבצע במהלך תכנית

אחד הדברים שמטרידים כל הורה לילדים הוא נושא העתיד הכלכלי שלהם. בזמן שההורים עדיין בגיל המאפשר עבודה וכיסוי הוצאות משק הבית המצב עדיין טוב, אך לאחר שהם מגיעים לגיל היציאה הפנסיה, לא תמיד הם יכולים להמשיך ולתמוך בילדים.

לא פעם, מדובר על מצב לא פשוט – ההורים רואים את הילדים שגידלו מתקשים לגמור את החודש, ואין ביכולתם לעזור להם.

הפתרון למצב הזה הוא תכנון מוקדם ככל האפשר של העתיד באמצעות תכנית ניהול עושר משפחתי.

ישנם חברות המציעות ליווי אישי עבור משפחות אשר מסייע להם לדאוג להווה ולעתיד שלהם, וכך לוודא שהילדים שלהם יוכלו להמשיך לחיות לפחות ברמת החיים אליה התרגלו.

מה מתבצע במהלך תכנית של ניהול עושר משפחתי?

במהלך התוכנית יושבים אנשי החברה עם בני המשפחה, ובודקים את כל הנושאים אשר קשורים לניהול הפיננסי של המשפחה.

החלק הראשון של הבדיקה מתמקד בהווה – בדיקת המצב הכלכלי והנכסים העומדים לרשות המשפחה כיום, וכיצד דואגים לשמר ולטפח אותם.

השלב השני הוא המבט לעתיד כאשר היועץ מציג את אפשרויות ההשקעה השונות לטווח הארוך אשר מאפשרות לחסוך סכומי כסף שיוכלו בעתיד לסייע בצורה משמעותית לילדים.

כמו כן, הליווי מסייע בענייני ירושות וצוואות על מנת לוודא ניהול נכון של הנכסים ודאגה לשימורם לאורך זמן.

מה כלול במסגרת של ניהול עושר משפחתי?

במסגרת תכנית הליווי של ניהול עושר משפחתי המלווה מסייע לנתח את המצב הכלכלי הקיים של המשפחה תוך בחינת הנכסים הקיימים וגיבוש אסטרטגיה לעתיד.

בנוסף, ניתן דגש על עולם ההשקעות כאשר המלווה מסייע להגיע אל ההחלטה הנכונה בקשר לאפיקי ההשקעה המתאימים ביותר בהתאם למצב האישי והכלכלי.

לאחר המפגשים הראשוניים, הלקוח מקבל לידיו מדי תקופה דיווח אודות התקדמות התוכנית ומצבם של נכסיו הפיננסים, ולומד לעקוב אחריהם בעצמו בכדי שיוכל להמשיך על ההצלחה לאורך שנים רבות.

האם כדאי לעשות ניהול עושר משפחתי?

אם אתם רוצים לדאוג לעתיד המשפחה והילדים שלכם, ואתם מבינים שככל שתקדימו לדאוג ליום שאחרי כך תוכלו לעשות זאת ביתר הצלחה, כדאי לכם לבדוק את האפשרות להצטרף לתוכנית ניהול עשור משפחתי, ולקבל סיוע וליווי מאנשי מקצוע אשר מומחים בתחום.

הצטרפות לתהליך של ניהול עושר משפחתי מבטיחה לכם שקט ורוגע נפשי בזכות הידיעה כי עשיתם כל מה שאפשר בשביל לדאוג לעתיד שלכם ושל בני משפחתכם, ובזכות הידיעה שאת ההחלטות הכלכליות קיבלתם בליווי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ולא בשליפה מהמותן.

שיתוף:

מאמרים קשורים

כפל ביטוחים
כפל ביטוחים וכמה זה עולה לנו

מאמר זה יעסוק בנושא של כפל ביטוחים, מה זה אומר ואיך אפשר להימנע ממצב שבו אנו כצרכנים משלמים על ביטוחים כפולים ומיותרים. אם כך קיימות

כמה פנסיה אקבל בגיל 67
כמה פנסיה אקבל בגיל 67

פנסיה, אותו מושג המעסיק מאוד אנשים לרוב באמצע החיים משום שהוא מושג אשר מתייחס למה יקרה לכל אחד ביום שהוא יפרוש מהעבודה מבחינה כלכלית, ומאילו

וואטסאפ
יש לך שאלה?
אלי חרד מתכנן פיננסי
שלום,
אשמח לשוחח בוואטסאפ
Call Now Button